Sherr mes të rinjve ,rrihen me leva

Sherr mes të rinjve ,rrihen me leva

315
SHPËRNDAJE

Një sherr masiv ka ndodhur sot në Tiranë në zonën e Kombinatit. Sipas të dhënave paraprake disa të rinj janë konfliktuar mes tyre dhe janë rrahur me leva.

Nuk dihen shkaqet e këtij sherri mes të rinjve ndërsa po sipas burimeve policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet nëse ka persona të lenduar teksa policia nuk ka sjell ende një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë.

S'KA KOMENTE