Sherr mes të rinjve , plagoset me kaçavidë 23-vjeçari,arrestohet autori

Sherr mes të rinjve , plagoset me kaçavidë 23-vjeçari,arrestohet autori

607
SHPËRNDAJE

NJOFTIMI I POLICISE
Në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, në ambientet e një lokali shtetasi E.B., 19 vjeç, banues në Elbasan, pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me kaçavid shtetasin A.A., 23 vjeç, banues në Elbasan, I cili është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 

Shtetasi E.B., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, pēr veprime të mëtejshme procedurale. 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE