Sherr masiv mes disa të rinjve,përleshen me efektivët e policisë

Sherr masiv mes disa të rinjve,përleshen me efektivët e policisë

729
SHPËRNDAJE

Disa të rinj janë përfshirë në një konflikt ditën e sotme në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë ku janë përfshirë edhe disa policë.

Pamjet e publikuara nga JOQ tregojnë se si të rinjtë përleshen me efektivët me duar e këmbë, pas një sherri për parkimin e një mjeti.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga kjo përleshje. Ende nuk ka asnjë informacion zyrtar nga policia në lidhje me ngjarjen. 

Njoftimi:

Tiranë

Në lidhje me një video të postuar në rrjete sociale për një konflikt të ndodhur në afërsi të Liqenit Artificial, ju sqarojmë se:

Më datë 27.03.2022, në parkingun në administrim nga shtetasi Y. S., janë gërvishur dy mjete të parkuara dhe janë konfliktuar shtetasit Y. S, O. S., I. K., A. S., me shtetasit F. L., Sh. L., E. L., dhe A. L.

Shërbimet e Policisë sapo kanë marrë njoftimin, kanë kaluar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shoqëruar palët e konfliktit në komisariat.

Gjatë konfliktit janë dëmtuar shtetasit Sh. L. dhe A. L., të cilët pasi kanë marrë ndihmën mjekësore në spital, janë shoqëruar në komisariat.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

S'KA KOMENTE