Sherr dhe dhune me njeri tjetrin dy fieraket perfundojne ne prokurori

Sherr dhe dhune me njeri tjetrin dy fieraket perfundojne ne prokurori

3537
SHPËRNDAJE

Fier/ Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit E. R., 46 vjeç dhe J. T., 50 vjeç, banues në Petovë, Fier, pasi janë konfliktuar dhe kanë ushtruar dhunë ndaj njëri tjetrit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE