Shënjestër e zjarrit në Astir, flaka iu vu mjetit të tij luksoz...

Shënjestër e zjarrit në Astir, flaka iu vu mjetit të tij luksoz “Range Rover”

338
SHPËRNDAJE

Zbardhen të tjera detaje nga zjarri në pallatin në Astir.

Mesohet se shënjestër e zjarrit ka qenë një makinë tip “Range Rover” e parkuar në garazhin e pallatit.

Siç mëson gazetari Çelmeta, mjeti luksoz është në pronësi të vëllait të biznesmenit dhe ndërtuesit S. Ll., i cili është edhe pronar i pallatit.

S'KA KOMENTE