Sekuestrohet mbi gjysmë ton kokainë qe kishte destinacion Holanden

Sekuestrohet mbi gjysmë ton kokainë qe kishte destinacion Holanden

453
SHPËRNDAJE

Një aksion kundër lëndëve narkotike është zhvilluar nga autoritetet në Londër.

Mediat e huaja shkruajnë se gjatë këtij aksioni në një port të Essex , u gjetën më shumë se gjysmë ton drogë e klasit A, e cila ishte e fshehur në një ngarkesë me banane.

Sipas policisë londineze, ngarkesa me kokainë kolumbiane kishte destinacion Holandën dhe se nëse do të dilte në treg do të kapte vlerën e 40 mln paundëve.

 640 0 1659191526x2png 195
Londer

S'KA KOMENTE