Seanca ne Kuvend/ Berisha dhe deputetët e PD bllokojnë foltoren

Seanca ne Kuvend/ Berisha dhe deputetët e PD bllokojnë foltoren

20
SHPËRNDAJE

Ka nisur me tension seanca plenare në Kuvend. Është ish kryeministri Sali Berisha i cili i është afruar foltores për të mbajtur fjalën. Ndërsa garda është afruar pranë foltores.Mësohet se ata kërkuan një Mocion-Debat, për këtë cështje si edhe dorëheqjen e Ramës

S'KA KOMENTE