Rritja e temperaturave , fluks qytetaresh ne plazhet e Vlores

Rritja e temperaturave , fluks qytetaresh ne plazhet e Vlores

113
SHPËRNDAJE

Rritja e temperaturave ka sjelle kete te djele edhe frekuentuesit e plazhit Vlores . Trafiku ka qenë i rënduar këtë të dielë, sepse shumë qytetarë janë drejtuar në pika të tjera të Rivierës së Jonit, që nga Radhima, Orikumi, Llogoraja e të tjera.Por bregdetin jonian të Vlorës nuk e preferojnë vetëm vendasit, por edhe nga qytete te tjera te Shqiperise si dhe Kosova. Vlora është një prej destinacioneve të preferuara të shqiptarëve dhe turistëve të huaj.

S'KA KOMENTE