Rregjistrohen sërish lëkundje tërmeti ne Shqiperi

Rregjistrohen sërish lëkundje tërmeti ne Shqiperi

441
SHPËRNDAJE

Territori shqiptar është tronditur sërish nga lëkundje tërmeti duke pasuar ato të mbrëmjes së kaluar, këtë herë me një intensiteti prej 3.7 ballësh sipas EMSC.

Sakaq, bëhet me dije se epiqendra e lëkundjeve ndodhet 30 kilometra larg Tiranës dhe 9 kilometra larg Bulqizës me thellësi 2 kilometra.

Whatsapp Image 2023 01 16 At 19.31.02

vijon…

S'KA KOMENTE