Rinisin kerkimet nga polumbaret ne Seman per gjetjen e autmjetit qe dyshohet...

Rinisin kerkimet nga polumbaret ne Seman per gjetjen e autmjetit qe dyshohet se ra ne lumë

340
SHPËRNDAJE

Kane rifilluar serish kerkimet per gjetjen e automjetit tip “ Golf” qe dyshohet se ra ne ujrat e lumit Seman pas perplasjes me parmaket e hekurt te ures se Mbrostarit ne Fier. Pas disa dite kerkimesh , asnje shenje e automjetit nuk u gjet dhe fati i 26- vjecarit Mateo Lika vijon te mbetet mister. Diten e sotme polumbaret e Reneas kane filluar serish kerkimet pergjate gjithe rrjedhes se lumit.

S'KA KOMENTE