“Ringjallja e Krishtit”/ Rama uron besimtarët katolikë për Pashkët

“Ringjallja e Krishtit”/ Rama uron besimtarët katolikë për Pashkët

11
SHPËRNDAJE

app-facebook

Kryeministri i vendit ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për festën e Pashkëve.

Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan: Gëzuar Pashkët Katolike!

Krahas urimit të shkurtër ai ka vënë dhe foton e vezëve me ngjyra, si simbol i kësaj feste.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES 😊

Gëzuar Pashkët Katolike❤️


Edi Ramaabout an hour ago

MIRËMËNGJES 😊

Gëzuar Pashkët Katolike❤️

3.5K25244

S'KA KOMENTE