Reagon Petro Koci per incidentin e goditjes se Berishes

Reagon Petro Koci per incidentin e goditjes se Berishes

587
SHPËRNDAJE

Ne nje postim te tij ne rrjetin social facebook edhe deputeti i PS Fier Petro Koci ka reaguar per goditjen me grusht te kreut te PD . Ndryshe nga eksponente kryesor ne PS dhe deri tek kryeministri i vendit , Petro Koci ka shkuar pertej keqardhjes dhe neverise duke e quajtur kete sulm fizik te Berishes nje veprim qe smund te behej nga mazhoranca ndersa e vetmja pale qe do perfitonte nga akti sa i neveritshen aq edhe idiot i goditjes fizike te Berishes do ishte opozita

Postimi i Petro Kocit

E vetmja pale qe do perfitonte nga akti sa i neveritshen aq edhe idiot i goditjes fizike te Berishes do ishte opozita.
Por nuk besoj se kane mbrritur deri ne ate pike sa ta kene planifikuar vete.
Ndersa PS nuk ka kurren e kurres interes per incidente te tilla ordinere qe demtojne imazhin e nje dite historike per Shqiperine dhe i japin ushqim skenareve konspirative e te dhunshem te opozites.
Cdo njeri normal, pa dallim politik e denon aktin e sotem, pa asnje ngurrim.
Me duket mua, apo keta te opozites po shfaqen te lumtur me aktin dhe te hidheruar me samitin?

S'KA KOMENTE