Reagon deputeti i PS Fier Petro Koci per arrestimin e 2 zyrtareve...

Reagon deputeti i PS Fier Petro Koci per arrestimin e 2 zyrtareve ne veprimtari kriminale

233
SHPËRNDAJE

Keto dite policia e shtetit ka cuar para drejtesise dy zyrtare te administrates te perfshire ne korrupsion ( ish drejtoresha e AZHBR VIOLA STERJO ne Korce ) dhe punonjesja e AKSHI-t Erisa Ferro per trafik droge.

Per keto dy ngjarje ka reaguar edhe deputeti i PS Fier Petro Koci per arrestimin e 2 zyrtareve ne veprimtari kriminale.

Reagimi i plote i deputetit te PS Petro Koci


Shoh komente dhe tituj pa fund neper portale per perfshirjen e dy zyrtareve ne veprimtari kriminale te denueshme.
Shoh fjalet “rilindase”, “patronazhiste” etj. ne pershkrimin e tyre. Ok, per opozicion pranohet.
Por si nuk shoh nje duartrokitje per policine “rilindase” qe i rrasi brenda keto dy fajtoret? A thua keto miket i kapi mat portali apo agjensia ligjzbatuese?
Bravo Policia e Shtetit!

S'KA KOMENTE