Reagon ashpër kreu i komanduar i PD, Alibeaj per njohjen e Berishes/Skandal

Reagon ashpër kreu i komanduar i PD, Alibeaj per njohjen e Berishes/Skandal

195
SHPËRNDAJE

Kryetari i komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj, në një dalje për mediat komentoi vendimin e gjykatës që njohu kuvendin e 11 dhjetorit. 

Ai e cilësoi vendimin në nivelin e një skandali. 

“Jemi njohur nga mediat menjë vendim që ka marrë gjykata e Tiranës nga gjyqtari Zhukri. Në njohuritë e mia dhe të kujtdo se si zhvillohen gjyqet, është vendim në nivelet e skandalit. Gjyqtari vetë ka deklaruar njohjet e veta me Berishën.”, tha Alibeaj.

S'KA KOMENTE