Ranë në pusin e ujit në Mallakastër, 38-vjeçari ndërron jetë rrugës për...

Ranë në pusin e ujit në Mallakastër, 38-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital

3025
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mesdite ne Lofkend te Mallakastres . Dy te rinje kane rene ne nje pus me uje teksa ishin duke e pastruar .Pasi i kane nxjerre nga pusi ata jane derguar ne Spitalin e Fierit por njeri prej tyre ka ndërruar jete rruges per ne spital

“Mesohet se ka ndërruar jetë shtetasi Besnik Veliaj, 38 vjeç. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, ku 38-vjeçari Veliaj dhe Bledar Bregu kishin hyrë për të pastruar pusin, por u bllokuan brenda saj.

Ata janë nxjerrë me shenja jete nga pusi, por Besnik Veliaj ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

S'KA KOMENTE