Rama: Seanca e buxhetit u mbyll me dy të dehur nga rruga...

Rama: Seanca e buxhetit u mbyll me dy të dehur nga rruga e Foltores, 3 parti bedelësh pa Atdhe

90
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama në Twitter:

Pas 28 orësh seancë diskutimesh për #Buxhetin2023 as PD, as PF dhe as PL(Partia e Lekut) nuk pranuan që ka luftë, nuk folën për asnjë lidhje mes luftës së Putinit, krizës së çmimit të energjisë dhe inflacionit të luftës, nuk thanë asnjë llaf për 1/2milionë USD të marra nga rusët!

Seanca u mbyll me dy të dehur nga rruga e Foltores që shanë me libër shtëpie në emër të popullit dhe mbetën pa bërtitur “Shqipëria në Rrezik!” se harruan tekstin prej alkoolit! 3 parti bedelësh pa atdhe,pa din e as iman, me dy të shitur në ballë e dyzet të shkalafitur vërdallë!

S'KA KOMENTE