Rama paralajmëron Berishën: Oqeani iku, së shpejti të mbyllet dhe kontinenti

Rama paralajmëron Berishën: Oqeani iku, së shpejti të mbyllet dhe kontinenti

188
SHPËRNDAJE

Edi Rama-Berishës: Je i vetmi hajdut i padëshiruar me certifikatë nga SHBA. Oqeani iku, tani mbyllet Gilbartari, mbyllet edhe kontinenti. Si mund ta katandisni ju këtë lëvizje në një gjendje të tillë. Kush heq Hashim Thaçin nga historia i ngul thikë në fyt Kosovës. Nuk i takon njeriu këtu të hapë gojën për Hashim Thaçin. Ju liderin tuaj e keni non-grata sepse ju ka udhëhequr një i korruptuar. Ju flsni për drejtësinë? Po ku keni gojë ju të flisni për drejtësinë?

S'KA KOMENTE