Rama njofton subvencionimin e fermerëve

Rama njofton subvencionimin e fermerëve

184
SHPËRNDAJE
spraying a field

Kryeministri Edi Rama thotë se vijon puna për procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se 5000 fermerë të tjerë këtë javë do të fitojnë naftën falas.

MIRËMËNGJES 

😊

dhe me njoftimin se po vijojmë procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas për mbi 5,000 fermerë të tjerë prej kësaj jave, ju uroj një ditë të mbarë

🙏

” shkruan Rama në postimin e tij.

S'KA KOMENTE