Rama mesazh për 8 Marsin: Urime nënës sime në qiell e të...

Rama mesazh për 8 Marsin: Urime nënës sime në qiell e të të gjitha nënave e grave në tokë

74
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një urim për 8 Marsin, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Rama në postimin e tij shkruan “Mirëmngjes😊 dhe me urimin e kësaj dite të nënës sime në qiell e të të gjitha nënave, grave, vajzave në tokë, të cilat janë lulet më të bukura të kësaj bote, ju dëshiroj të gjithëve një ditë të mbarë🙏”.

Rama shkruan këtë mesazh teksa poston një buqetë me trëndafila rozë dhe të bardhë.

S'KA KOMENTE