Rama: Çmimet në filtër, asnjë abuzim ndaj qytetarëve

Rama: Çmimet në filtër, asnjë abuzim ndaj qytetarëve

78
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes e ka filluar me një reagim për çmimin e karburanteve.

MIRËMËNGJES

dhe me konfirmimin se nga sot, me ngritjen e Bordit Kombëtar të Administrimit të Karburantit, çmimet do të kalojnë në filtrin e transparencës dhe marzhi i fitimit të kompanive do të ngrijë, për të mos lejuar asnjë abuzim në kurriz të qytetarëve, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

S'KA KOMENTE