Qelloi me thike nenen e tij , 31 vjecari perballet sot me...

Qelloi me thike nenen e tij , 31 vjecari perballet sot me masen ne Gjykaten Fier

351
SHPËRNDAJE

Ka mberitur sot ne Gjykaten e Fier 30 Klodian Cobaj i cili qelloi disa here me thike nenen e tij Donika Cobaj ne Dukas te Patosit.

Klodian Çobaj te marten ne 5 korrik, goditi disa herë me thikë nënën e tij 84 vjeçare Donika Çobaj, e cila fatmirësisht i ka shpëtuar vdekjes, por që ende vazhdon të jetë nën mbikqyrjen e mjekëve për shkak të plagëve të shumta të marra me thikë në pjesë të ndryshme të trupit

Fier
Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi K. Ç., 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

S'KA KOMENTE