Qëllohet me armë zjarri ne nje lokal ,në orët e para të...

Qëllohet me armë zjarri ne nje lokal ,në orët e para të mëngjesit

3124
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Më datë 11.03.2023, rreth orës 05:10, në Kamëz, në bulevardin “Donald Trump”, janë thyer (dyshohet me armë zjarri) xhamat e lokalit në pronësi të shtetasit N. M..

Lokali në ato momente ka qenë i mbyllur. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

S'KA KOMENTE