Publikohen nga hakerat të dhënat bankare dhe gjendja e llogarive për kompani...

Publikohen nga hakerat të dhënat bankare dhe gjendja e llogarive për kompani dhe institucionet shqiptare

1404
SHPËRNDAJE
4d6aec3b 66f7 4235 A4ad 5b3b8c78b2db

Një listë e re me emrat e 1 mijë personave, kompanive e institucioneve si dhe të dhënat e tyre janë publikuar sot nga hakerat iranianë.

Bëhet fjalë për të dhënat bankare, gjendja e parave në llogari, IBAN, numrat e telefonit dhe adresat e e-mailit e ato fizike.

Kjo nuk është hera e parë që hakerat e HomelandJustice publikojnë të dhëna mbi qytetarët shqiptarë, pasi kujtojmë se më parë janë publikuar të dhënat mbi zyrtarë të ndryshëm si ish-kreu i SHISH dhe drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Muhamet Rrumbullaku, si dhe udhëtimet me avion të kryeministrit Rama.

S'KA KOMENTE