Protesta e Opozites/Goditet Sali Berisha, gjak ne bulevard

Protesta e Opozites/Goditet Sali Berisha, gjak ne bulevard

2587
SHPËRNDAJE

Ka nisur me përplasje protesta e opozitës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Përplasja fizike ndodhi teksa Meta dhe Berisha po shkonin drejt bulevardit që t’i bashkoheshin turmës.

Mësohet se një person ka goditur me grusht Berishën duke i shkaktuar dëmtime. Berisha është gjakosur pas goditjes.

S'KA KOMENTE