Procedim penal 37 vjecarit ne Fier, u afrua baneses se bashkeshortes qe...

Procedim penal 37 vjecarit ne Fier, u afrua baneses se bashkeshortes qe ishte me urdher mbrojtje

2013
SHPËRNDAJE

Fier / Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin L. H., 37 vjeç, banues në Cakran, Fier, pasi është afruar pranë banesës së bashkëshortes, në kundërshtim me distancën që parashikon urdhri i mbrojtjes, i nxjerrë në favor të saj.

Lushnjë / Në Komisariatin e Policisë Lushnjë, shtetasi P. L., 61 vjeç, banues në Lushnjë, ka kallëzuar se djali i tij 35 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokuorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE