Presidenti Meta uron 14-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Presidenti Meta uron 14-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

8
SHPËRNDAJE

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar 14-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Meta ka publikuar në rrjetet sociale një foto special me dy figura të shquara të Kosovës, Adem Jasharin dhe Ibrahim Rugovën.

“GËZUAR KOSOVË E DASHUR! Mirënjohje përjetë Heronjve, Dëshmorëve, luftëtarëve dhe etërve të Pavarësisë së Kosovës! Gjithmonë krah njëra-tjetrës!”, shkruan Meta.

S'KA KOMENTE