Porta e banesës së Vis Martinajt e “fortifikuar”

Porta e banesës së Vis Martinajt e “fortifikuar”

589
SHPËRNDAJE

FNSH dhe RENA kanë zhvilluar ditën e sotme kontrolle në banesën e Ervis Martinaj në Fushë Kuqe. NE media jane sjellë edhe pamjet e portës hyrëse së banesës së Ervis Martinaj. Nga informacionet e marra janë të paktën 10 banesa që janë kontrolluar në kuadër të hetimit për fatin e Ervis Martinajt.

Siç shihet në foto, banesa e Martinajt i ngjan më shumë një fortese të sigurisë së lartë. Shtëpia rrethohet nga një mur i lartë i rrethuar me tela me gjemba, si edhe është e pajisur me kamera sigurie.

Duket se Martinaj, një personazh i njohur i botës së krimit, i ruhej një hakmarrje të mundshme.

S'KA KOMENTE