Policia operacione antidrogë në të gjithë vendin

Policia operacione antidrogë në të gjithë vendin

671
SHPËRNDAJE

Policia aksion për drogë në të gjithë vendin, identifikohen disa parcela me kanabis. 

Aksioni i policisë është përqendruar në Shkodër, Malësi të Madhe, Krujë, Vlorë dhe Tepelenë, Elbasan, Belsh, Berat, Lushnje dhe Durrës

S'KA KOMENTE