Policia ndëshkon protestuesit që bllokuan rrugët në Tiranë, shoqërohen me forcë në...

Policia ndëshkon protestuesit që bllokuan rrugët në Tiranë, shoqërohen me forcë në komisariat

123
SHPËRNDAJE

Policia ka shoqëruar disa prej protestuesve që morën pjesë në protestën e organizuar ditën e sotme kundër rritjes drastike të çmimeve të karburantit dhe të produkteve që kanë arritur në nivele rekord. 

Disa prej personave të cilët bllokuan rrugët gjatë kohës që protestonin, janë shoqëruar në mënyrë të dhunshme nga efektivët e policisë.

S'KA KOMENTE