Policia Fier jep detaje per trupin e dekompozuar ne lumin Seman

Policia Fier jep detaje per trupin e dekompozuar ne lumin Seman

5453
SHPËRNDAJE

Roskovec/ Më datë 04.08.2022, në fshatin Arapaj, në lumin Seman, është gjetur një trup i pajetë, ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar. Po punohet për identifikimin e kufomës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE