Policia Fier jep detaje per plagosjen e mbeses nga gjyshi

Policia Fier jep detaje per plagosjen e mbeses nga gjyshi

1172
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 15:40, në Patos Fshat, nga të dhënat paraprake dyshohet se aksidentalisht duke pastruar çiften, shtetasi A. M., 82 vjeç, ka plagosur mbesën e tij, shtetasen A. S., 25 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE