Policia arreston duke terhequr zvarre të riun protestues

Policia arreston duke terhequr zvarre të riun protestues

69
SHPËRNDAJE

Një numër i madh i policëve civilë kanë qenë të pranishëm në mesin e protestuesve duke bërë të mundur shoqërimin e këtyre të fundit në momentin kur ka tentativa për të bllokuar qarkullimin rrugor. 

Siç shihet ne foto, disa persona të paidentifikuar kanë marrë zvarrë një prej të rinjve protestues i cili po u lutet ta lëshojnë sepse nuk ka bërë gjë,

“Ju lutem, më lëshoni se nuk kam bërë gjë”- ishin disa prej thirrjeve që i riu bënte drejt personave të paidentifikuar që e arrestuan dhe e futën në fugonin e policisë.

S'KA KOMENTE