Po shkëmbenin 600 kg hashash, kapen trafikantët me 3 skafe në det...

Po shkëmbenin 600 kg hashash, kapen trafikantët me 3 skafe në det të hapur ne Vlore

409
SHPËRNDAJE

Policia e Vlorës dhe Guardia di Finanza ka finalizuar me sukses një operacion për kapjen e plot 600 kg lëndë narkotike.

Droga është sekuestruar gjatë këtij operacioni, teksa po shkëmbehej mes trafikantëve në det të hapur.

Gjatë operacionit u arrestuan 3 persona dhe sekuestruan 3 skafe, të cilët që transportonin drogën që ngarkohej në një velierë.

S'KA KOMENTE