Po lante xhamat ne shtepi, gruaja bie nga ballkoni dhe humb jeten

Po lante xhamat ne shtepi, gruaja bie nga ballkoni dhe humb jeten

5365
SHPËRNDAJE

Më datë 23.12.2022, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, dyshohet se duke larë xhamat në banesën e saj, ka rënë nga kati i dytë i ballkonit të banesës, shtetasja H. Ç., 77 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

S'KA KOMENTE