Plasi goma e kamionit teksa po e frynte në rrugë, ndërron jetë...

Plasi goma e kamionit teksa po e frynte në rrugë, ndërron jetë një person

157
SHPËRNDAJE

Një burrë në qytetin e Lezhës ka ndërruar jetë pasi teksa ka qenë duke fryrë gomën e kamionit në rrugë ajo ka plasur.

ngjarja ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Lezhë-Milot, ndërsa policia ka nisur hetimet në lidhje me rastin.

53-vjeçari Spas Milloshi raportohet se punonte si gomist pranë një servisi në zonën e Kryqëzimit të Spitenit, dhe se ishte duke fryrë gomën e një kamioni kur ka plasur duke e lënë të vdekur në vend

S'KA KOMENTE