Plagosja e djeshme ne Fier, gjendet mjeti i autorit dhe arma e...

Plagosja e djeshme ne Fier, gjendet mjeti i autorit dhe arma e krimit

1465
SHPËRNDAJE

Kerkimet e policise po vazhdojne me intensitet per kapjen e autorit te krimit te ndodhur ne Fier diten e djeshme. Gjate kontrollit eshte gjetur mjeti me te cilen ka udhetuar autori krimit Altin Veizaj ( Nika).Sipas burimeve nga policia mesohet se automjeti eshte gjetur ne rrethinat e Patosit

Gjate kontrollit te mjetit eshte gjetur dhe arma e krimit pistolete Vazhdojne kerkimet me intensitet per kapjen e autorit

S'KA KOMENTE