Plagoset gjate nates me thike 29 vjecari , ngjarja e rende ka...

Plagoset gjate nates me thike 29 vjecari , ngjarja e rende ka ndodhur ne “Sheshin Skenderbej”

72
SHPËRNDAJE

Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:10, te sheshi “Skënderbej”. 

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin O. D., 29 vjeç.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 27.01.2023, rreth orës 02:10, te sheshi “Skënderbej”, një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin O. D., 29 vjeç.

Si pasojë 29-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimim dhe kapjen e autorit.

S'KA KOMENTE