Plagosen me thikë dy vëllezër të mitur,policia ne kerkim te autorit

Plagosen me thikë dy vëllezër të mitur,policia ne kerkim te autorit

269
SHPËRNDAJE

Plagosen me thikë dy vëllezër të mitur në Sarandë, ja autori 

Dy vëllezër të mitur kanë përfunduar në spital pasi janë plagosur me thikë.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Sarandë këtë mbrëmje. Të miturit janë dërguar në spital dhe ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Burime bëjnë të ditur se 43-vjeçari Ibrahim Duda ka plagosur me thikë 2 vëllezër të mitur.

Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim autorin Ibrahim Duda.

S'KA KOMENTE