Perplasi me makine kalimtarin ne FIER ,procedohet shoferi 60 vjecar

Perplasi me makine kalimtarin ne FIER ,procedohet shoferi 60 vjecar

1595
SHPËRNDAJE

-Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin M. M., 60 vjeç, banues në Ndërmënas, pasi ditën e djeshme, në fshatin Qënas, duke drejtuar automjetin, ka përplasur shtetasin T. R., 64 vjeç, i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE