Perplasen makina me mjetin bujqesor ne Fier ,plagoset 54 vjecari

Perplasen makina me mjetin bujqesor ne Fier ,plagoset 54 vjecari

3110
SHPËRNDAJE

K. Ç., 39 vjeç, banues në Patos dhe A. S., 54 vjeç, banues në Fier, pasi në fshtin Verri, duke drejtuar automjetet e tyre, përkatësisht tip “Toyota” dhe “Frez”, janë pëfshirë në një aksident, për shkak të shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor. Për pasojë është dëmtuar shtetasi A. S., i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE