Përplasen dy makina, 5 të plagosur

Përplasen dy makina, 5 të plagosur

369
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e “5 Majit” në kryeqytet mbrëmjen e sotme.Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Më datë 06.03.2023, te kryqëzimi i rrugës “5 Maji”, janë përplasur automjetet me drejtues shtetasit K. R., dhe E. P.  Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi K. R., dhe pasagjeria që ndodhej me të, si dhe 3 pasagjerët që ndodheshin në automjetin me drejtues shtetasin E. P., të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën” njoftoi policia.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE