Perndiqte 15 vjecaren ne Fier, procedohet i riu

Perndiqte 15 vjecaren ne Fier, procedohet i riu

2702
SHPËRNDAJE

Nga struktura Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për një shtetas 17 vjeç, me banim në Fier, për veprën penale “Përndjekja”, pasi dyshohet se ka përndjekur një shtetase 15 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE