Permbyset mjeti bujqesor ne Fier, humb jeten 43 vjecari

Permbyset mjeti bujqesor ne Fier, humb jeten 43 vjecari

4436
SHPËRNDAJE

Në fshatin Boçovë nje 43 vjeçar duke punuar me zetor, ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal duke e zënë zetori poshtë. Si pasojë ka ndërruar jetë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Fier/Informacion paraprak
Sot rreth orës 08:00, në fshatin Boçovë, Fier, shtetasi E. M., 43 vjeç, duke punuar me zetor në tokat e fshatit Boçovë, ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit, ka rënë në kanal dhe për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE