Përfshihet nga flakët nje banese

Përfshihet nga flakët nje banese

183
SHPËRNDAJE

Një shtëpi e pabanuar ka marrë flakë në Dhërmi. Sipasdetajeve tëdhëna nga policia, rapoprtohet vetëm për dëme materiale. Shtëpia është në pronësi të shtetasit Th.D i cili momentalisht nuk jeton aty.

Njoftimi i Plotë:

Dhërmi/Informacion paraprak

Më datë 24.04.2022, rreth orës 11:40, në lagjen Drimadhë, fshati Dhërmi, ka marrë zjarrë banesa e pabanueshme e shtetasitt Th. D., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

S'KA KOMENTE