Përfshihet nga flakët banesa, digjet 55-vjeçari

Përfshihet nga flakët banesa, digjet 55-vjeçari

552
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Vlorë, ku një person ka humbur jetën si pasojë e flakëve.

NJOFTIMI
Më datë 13.01.2022, rreth orës 6:20, në lagjen “Rilindja”, Vlorë është përfshirë nga flakët banesa e shtetasit Gj. B., rreth 55 vjeç, i cili jetonte i vetëm dhe vuante nga shëndeti mendor. Si pasojë e flakëve ky shtetas ka humbur jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

S'KA KOMENTE