Operacioni i RENEAS dhe Policise ne Fier, flasin fqinjet

Operacioni i RENEAS dhe Policise ne Fier, flasin fqinjet

1006
SHPËRNDAJE

Pas mbremjes se djeshme dhe operacionit te Policise dhe RENEAS dhe arrestimit te Nuredin Dumanit dhe dy personave te tjere apartamenti ku ai strehoej ruhet ende nga policia.Shtepia ku ishte strehuar nuredin dumani ishte ne katin e katert te nje pallati 8 katesh ne lagjen apollonia ne fier
Nje fqinje tregon se kane perjetuar tmerr gjate operacionit te policise
Shume zhurme dhe goditje me sende te forta jane degjuar ne te gjithe pallatin
I binin deres per ta hapur
Dera e shtepise vijon te ruhet ende nga dy police
Mendohet qe brenda shtepise mund te kete te tjera sende qe lidhen autorin me ngjarjen e per me teper per te zbuluar se prej sa kohesh ai mund te strehoej aty
Mbremjen e djeshme eshte shoqeruar edhe nje femer roli i se ciles nuk dihet e per me teper edhe lidhja e saj me te ndaluarin

S'KA KOMENTE