Nje i ri gjendet pa jete ne rruge /Policia Fier jep detaje

Nje i ri gjendet pa jete ne rruge /Policia Fier jep detaje

9288
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Më datë 08.02.2023, rreth orës 17:30, në fshatin Mbyet, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale (infarkt), shtetasi E. M., 34 vjeç, banues në Kreshpan, punonjës në Bashkinë Fier.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

S'KA KOMENTE