Një ditë pasi la detyrën e presidentit, Meta kthehet në LSI.

Një ditë pasi la detyrën e presidentit, Meta kthehet në LSI.

79
SHPËRNDAJE

Një ditë pasi la detyrën e presidentit, Meta kthehet në LSI. Vetëm një ditë pasi la detyrën e presidentit të Republikës, Ilir Meta kthehet sot në partinë që ai themeloi, LSI. Mësohet se ditën e sotme në orën 10:30 Meta do të bëjë një dalje për mediat nga selia e LSI-së.

 shpesh herë në daljet e tij mediatike Meta ka pohuar se pas 24 korrikut, datë kur do të linte dhe detyrën e kreut të shtetit, do t’i kthehej politikës fuqishëm.

S'KA KOMENTE