Një 58-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi ka tentuar të...

Një 58-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi ka tentuar të përdhunojë një 28-vjeçare.

287
SHPËRNDAJE

Një 58-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi ka tentuar të përdhunojë një 28-vjeçare.

Ai kishte shkuar në shtëpinë e saj për të kryer disa punime, në Nea Chalkidona, por siç ka denoncuar e reja greke, i është afruar, e ka puthur në shpatull dhe më pas ka tentuar ta puthë në buzë.

Mediat fqinje shkruajnë se vajza ka mundur që “t’i shpëtojë nga duart” dhe më pas është drejtuar në komisariat nga ku ka bërë dhe denoncimin.

Pas lokalizimit të tij, policia i ka vënë prangat, ndërsa tashmë pritet të dalë para trupës gjykuese.

S'KA KOMENTE