Një 50-vjeçar kërcënon se do të hidhet nga tarraca e katit të...

Një 50-vjeçar kërcënon se do të hidhet nga tarraca e katit të 5-të të pallatit

477
SHPËRNDAJE

Një 50-vjeçar ka hipur ne tarracën e një pallati 5-katesh në lagjen ‘8 Nëntori’ dhe kërcënon se do të hidhet nga lartësia. Gazetarja Eneida Petova raporton për BalkanWeb se personi, Adrian Dardha është i vetmuar dhe prej 3 vitesh jetonte me qira ne pallatin nga ku kercenon te hidhet. 

Prej 5 muaj atij i ka mbaruar kontrata dhe bashkia i ka gjetur një banese me qira, te cilen e paguan bashkia. Ndërkohë, ai nuk del nga banesa ku ka jetuar sepse pretendon qe është e tija. 

50-vjecari dyshohet se ka probleme te shëndetit mendor. Ne zone forca te shumta policie she zjarrefikeseje

S'KA KOMENTE